Disney Chat

End Chat

Disney Infinity 3.0: Play Without Limits

  • Console
  • Steam

Kim jest towarzysz?

posted on 2015/08/27


Towarzysz to mieszkaniec, który współpracuje z Tobą na Placu Zabaw i w dodatkowej grze Plac Zabaw: Wrogie przejęcie. Pomaga w walce z wrogami, budowaniu, uprawianiu ziemi i innych zadaniach.


Jak znaleźć albo zdobyć kolejnych towarzyszy?
Sposoby na odblokowanie towarzyszy:
  • ukończenie samouczków towarzyszy
  • wykonywanie misji w grze Plac Zabaw: Wrogie przejęcie
  • wykonywanie misji we wnętrzach
  • znajdowanie ich w losowych miejscach centrów Placu Zabaw i Wrogiego przejęcia


Jak rozstać się z towarzyszem?
Podejdź do ubieracza (albo w podmenu „Towarzysze” w menu pauzy) i wybierz opcję „Usuń ze świata”.Samouczki towarzyszy
Pomocnik towarzyszy: Chudy
Wyzwanie: odblokuj portal towarzyszy.


1. Początki towarzyszy: ten samouczek nauczy cię wszystkiego o twoim towarzyszu. Dowiesz się, jak umieścić go w świecie gry i przekazać mu narzędzia – to podstawowe umiejętności, które pozwolą mu osiągnąć sukces.

Ubieracz: w tej maszynie możesz przebierać towarzysza w różne kostiumy, wyposażyć go w narzędzia i moce, a także nakarmić, bo najwyraźniej czasem głodnieje. Sprawdzaj na wskaźniku przyjaźni, jak się między wami układa. W dowolnej chwili możesz otworzyć ubieracz w menu pauzy (Towarzysze).

Ukończ misję z nowym towarzyszem.

Trzeba zniszczyć skały blokujące wejście do szybu kopalni. Wrzuć towarzysza do dynamitera – wyjdzie z beczką prochu do wysadzenia skał. Weź beczkę i rzuć nią o skały.

Skrzynie z łupami: znajdziesz w nich broń, zdrowie i pożywienie dla towarzysza. Otwieraj je uderzeniem. W skrzyniach mogą też znajdować się iskierki i jedzenie.

Aby dać towarzyszowi nową broń, otwórz podmenu „Sprzęt”. Otwórz kategorię „Broń i narzędzia”. W niektóre narzędzia lub broń można wyposażyć tylko towarzysza na wyższym poziomie. Towarzysz wyposażony w pewne elementy wyposażenia może służyć jako pocisk. Rzucaj nim w przeciwników, aby zadać dodatkowe obrażenia.

Wejdź do podmenu „Jedzenie”, aby nakarmić swojego towarzysza. Kamienie towarzysza podnosi jego poziomy umiejętności. Na przykład pomidory zwiększają poziom umiejętności ataku towarzysza. Wówczas można go wyposażyć w potężniejszy sprzęt.

Pozycja „Używane” zawiera broń i sprzęt, w które obecnie wyposażony jest towarzysz (dwa miejsca).

Świetne motyki pomagają w uprawie roślin. Szukaj takich wyjątkowych przedmiotów.


2. Roślinne plany: naucz swojego towarzysza pielęgnować rośliny i zbierać plony na dostępnych działkach.

„Farma jest twoja! Dalej, pora posadzić jakieś rośliny!” – Na farmie możesz uprawiać rośliny na żywność dla towarzyszy. Wyposaż towarzysza w narzędzie rolnicze, żeby mógł sadzić rośliny. Przejdź do ubieracza i otwórz menu wyposażenia.

Otwórz kategorię „Broń i narzędzia”. Wybierz z listy motykę. Wyjdź z ubieracza i przejdź na podświetlony obszar.

Wybierz opcję „Uprawiaj”, żeby towarzysz posadził rośliny. Musi minąć pewien czas, żeby rośliny urosły. Działki może uprawiać kilku towarzyszy.

Jeśli potrzebujesz więcej miejsca, możesz kupić kolejne. Stań pośrodku pustej działki, aby ją kupić. Z niektórych roślin mogą wyrosnąć specjalne przedmioty, takie jak kapelusz farmera. Jeśli dasz go swojemu towarzyszowi, będzie on mógł uprawiać różne rodzaje roślin. Na przykład kapelusz do uprawy pomidorów zwiększy zbiory pomidorów.

Z kwiatów uzyskasz iskierki, natomiast chwasty to utrapienie, które trzeba usunąć. Atakuj chwasty, żeby je usuwać.


3. Fenomenalna konstrukcja: Jeden z najlepszych disneyowskich specjalistów od mody nauczy Cię, jak dawać towarzyszowi narzędzia potrzebne do wprowadzania na Placu Zabaw niezwykłych modyfikacji.

Masz różdżkę budowniczego. Przejdź do ubieracza i otwórz menu wyposażenia. Otwórz kategorię „Broń i narzędzia”. Wybierz z listy „Berło sułtana”. Ustaw towarzysza, po czym wyjdź z ubieracza i przejdź na podświetlony obszar.

Wybierz polecenie „Buduj”, kiedy pojawi się na ekranie. Towarzysz zacznie budować, ustawiając elementy zgodne z motywem różdżki. Wróć do pomocnika, żeby otrzymać kapelusz z Trona. Przejdź do ubieracza i otwórz menu wyposażenia. Otwórz kategorię „Nakrycia głowy”. Wybierz z listy „Kapelusz z Trona”. Teren, klocki i niebo zostaną pokryte motywem z filmu „Tron”.


4. Poszukiwanie skarbów: wyrusz z towarzyszem w podróż przez labirynt, zbierając po drodze rozmaite skarby. Towarzysz może być świetnym sprzymierzeńcem w walce, ale czasem brakuje mu zręczności. Uważaj na zagrożenia w labiryncie i przerzucaj lub przenoś towarzysza w bezpieczne miejsce.


 

Czy ten artykuł był pomocny?


Nadal szukasz właściwej odpowiedzi?

Skontaktuj się z nami